Wymarzony wypoczynek

przez | 9 lipca 2021
Wakacje 2015 najwyższy czas już zaplanować. Gdzie, kiedy i za ile? Podpowiemy ci tańsze i mniej popularne pomysły dokąd na wczasy 2015. Dokąd wybrać się na urlop, ażeby zapłacić mało czy nic, jak również kiedy i w jakim miejscu zdołamy zrobić sobie najlepsze wczasy, pauzę w nauce czy spędzić czas wśród seniorów. Dla każdego coś miłego.

wakacje

Źródło: iiimillenium.pl

Najbliżej i najoszczędniej najprawdopodobniej spędzisz wakacje w Europie. Na północy oraz zachodzie może być nieco drogo, jednak im bardziej w stronę Azji, tym lato powinno być bardziej znośne cenowo. Malaga i Wybrzeże Słońca Costa del Sol i cały region Andaluzji to przypuszczalnie najbardziej hiszpańskie tereny w owym państwie – według powszechnej opinii. Wielu z wczasowiczów ląduje na jednym z najważniejszych lotnisk w Hiszpanii i jedzie autobusami podstawionymi przez touroperatora bezpośrednio do hotelu z pływalnią.

Gdy pragniesz odpocząć, zdecydowanie. Jednakże warto także pozwiedzać tę okolicę. Malaga jest świetnym miastem – idealnym do codziennego życia jak też odpoczynku. Podmiejskim pociągiem Renfe Cercanías dociera się do kilku kurortów wakacyjnych plaż Costa del Sol. Dobór propozycji dla turystów jest istotnie obszerny, zatem zarezerwujesz coś dla siebie bez kłopotu. Tanie linie lotnicze odbiorą cię z Polski – z Krakowa oraz Wrocławia jak też z Budapesztu. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce hasło: biuro podróży Wrocław, aby zakupić bilety.

Osobiście uznaję Barcelonę za najpiękniejsze miasto, jakie widziałem. Są góry, są kotliny, jest morze i ten wspaniały, efemeryczny klimat wspaniałej metropolii, w której da się żyć. Wielu rodaków ląduje w tymże mieście lub okolicy po czym udaje się w głąb kraju. O ile jeszcze tu nie byliście, zdecydujcie się na urlop albo choć na długi weekend. Zakochacie się z pewnością. Najtańsze loty dostępne są z Wrocławia, Poznania, Krakowa oraz Warszawy a także z Katowic.

Nicea to największe miasto Riwiery Francuskiej. To prawda, iż dominują tu jachty jak też bogactwo, jednakże chociaż raz warto zwiedzić Saint-Tropez albo filmowe Cannes. Poza tym da się w tym miejscu spędzić wczasy w cenie około 1500 zł za 7 dni. Odnajdziemy w tej okolicy Perfumerię Molinard, a również hodowlę ślimaków Escargots de la Dominette.