W podróż, byle jak najdalej, tylko w sumie gdzie? Jest sporo interesujących propozycji, gdzie Ty byś chciał pojechać?

Czasami pojawia się takie pytanie, na które nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. W sumie , jest wiele tego typu pytań, lecz to dotyczy każdego z nas, ponieważ każdy pragnie raz na jakiś czas pojechać przed siebie, zapomnieć o dotychczasowym życiu, żeby oddać się zasłużonemu wypoczynkowi. No więc pytanie jest na pozór niezwykle banalne, ale w sumie nie da się na nie łatwo odpowiedzieć. W które miejsce najlepiej udać się na urlop? O tak, już słychać wielogłos w tej sprawie, nic dziwnego, kierunków jest naprawdę dużo. Właściwie obecnie można pojechać wszędzie.

Continue reading “W podróż, byle jak najdalej, tylko w sumie gdzie? Jest sporo interesujących propozycji, gdzie Ty byś chciał pojechać?” »

cathedral-529807_640

Loty do wybranych destynacji

Mimo że podróże lotnicze to obecnie standard, potrafią wywołać stres, dyskomfort, a czasami nawet lęk. Chociaż podróże samolotem są wiele bardziej bezpieczne niż innymi środkami lokomocji, to jednak nie przekonuje  niektóre osoby do podróży tym środkiem lokomocji. Jednak istnieją sytuacje kiedy musimy się zdecydować na przelot samolotem. Lot do Toronto to daleka podróż i trzeba się do niej odpowiednio przygotować. Na komfort lotu duży wpływ ma niewątpliwie to, gdzie siedzimy. Jeśli mamy jakieś ulubione miejsce, warto o nie poprosić w trakcie odprawy. Continue reading “Loty do wybranych destynacji” »