church-969166_640

Wybierz bilet lotniczy dla siebie i zaplanuj urlop

Połączenie lotnicze stają się coraz bardziej interesujące, co można wykorzystać, planując satysfakcjonujący w Europie, jak również poza nią. Każdy taki wyjazd to niebywała gratka dla osób  ciekawych świata, gdyż mogą poznawać nowe miejsca, smaki oraz zwyczaje panujące w innych regionach świata. Podróże lotnicze to najszybszy i najwygodniejszy sposób, aby przemieszczać się pomiędzy krajami. Lot mija szybko, w komfortowych warunkach, z możliwością korzystania ze smacznych przekąsek, prasy czy zajmujących filmów. Dodatkowo coraz częściej takie połączenia dostępne są w atrakcyjnych cenach lub promocjach.

Wyprawa do Białego Miasta

aya-sofia-1123917_640Podczas planowania wypoczynku nie trzeba ograniczać się wyłącznie do europejskich miast i stolic, gdyż równie dobrze, można zdecydować się na dłuższą podróż, na przykład do Izraela. Połączenia Warszawa Tel Aviv są dzisiaj powszechnie dostępne, zatem każdy może dotrzeć do Białego Miasta w komfortowych warunkach i przekonać się, jak wiele atrakcji kryje. Tel Aviv nie jest stolicą kraju ani jego największym miastem, a jednak zdobył pozycję najważniejszego ośrodka gospodarczego i metropolii globalnej. Każdego roku miasto odwiedzają miliony turystów, których kuszą egzotyczne zabytki oraz piękne plaże. Tel Aviv zyskał sławę miasta, które nigdy nie zasypia, jest znany z bogatego życia nocnego oraz klubów i dyskotek. W ciągu dnia również nie brakuje atrakcji, turyści chętnie zwiedzają stary port w Jafie, od którego miasto wzięło swój początek. Metropolia jest znakomicie przygotowana na przyjęcie turystów, wyznaczono nawet specjalny szlak turystyczny, wzdłuż którego znajdują się najważniejsze obiekty, atrakcje oraz muzea. Osoby, które wybiorą połączenie Warszawa Tel Aviv nie muszą również martwić się o miejsca noclegowe, gdyż na miejscu znajdują się hotele i hostele na każdą kieszeń, większość położona jest w turystycznej części miasta.

Sofia – stolica Bułgarii

Kraje środkowoeuropejskie przez długi czas były niedoceniane przez turystów, jednak w ostatnich latach zaczęło się to zmieniać. Z każdym rokiem rośnie ich popularność, szczególnie że w porównaniu z innymi europejskimi stolicami są stosunkowo niedrogie, a oferują sporo interesujących atrakcji. Sofia – stolica Bułgarii – znakomicie nadaje się na weekendową wycieczkę. W mieście można podziwiać wiele pięknych obiektów sakralnych z imponującą Cerkwią Bojańską na czele. Podczas pobytu w mieście warto zobaczyć również zabytkowe łaźnie tureckie oraz Narodowe Muzeum Historyczne.