summer-1283730_640

Lot Dreamlinerem będzie niezapomnianym przeżyciem

Długie podróże samolotem mogą być męczące, szczególnie gdy wybieramy się na inny kontynent. Kilkanaście godzin spędzonych na pokładzie maszyny może naprawdę dać się we znaki. Dlatego czasami warto zdecydować się na podróż w luksusowych warunkach. Z pewnością taką możliwość daje Dreamliner we flocie LOT. Jest to maszyna wyjątkowo nowoczesna i imponująca technologicznie. Jest ona relatywnie lekka i ma większy zasięg niż inne samoloty. Ponadto jego konstrukcja sprawia, że pasażerowie są mniej narażeni na wystąpienie mdłości czy zawrotów głowy, więc podróż będzie o wiele przyjemniejsza.

Z Polski Boeing 787 Dreamliner zabierze nas do takich miast jak Tokio, Nowy Jork czy Toronto. Możemy być pewni, że podróż będzie naprawdę przyjemna. Do wyboru mamy trzy klasy: ekonomiczną, premium i biznesową, więc bez problemu znajdziemy rozwiązanie na naszą kieszeń. Warto wiedzieć, że Boeing 787 zabiera na pokład aż 252 pasażerów. Jeżeli chodzi o wygodę, to Dreamliner zaprojektowany jest tak, aby maksymalnie uprzyjemnić pasażerom czas spędzony w podróży. Boeing 787 posiada większe niż zwykle okna, które umożliwiają oglądanie imponującego horyzontu podczas lotu. Ponadto zamontowano w nim specjalne, niemęczące oczu oświetlenie LED.gorges-du-verdon-1590488_640

Jeżeli więc planujemy wyjazd do Tokio, a może wycieczkę do Nowego Jorku, to lot Dreamlinerem z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem. Rezerwacji biletów dokonamy na jednej z licznych wyszukiwarek połączeń znajdujących się w Internecie. Im wcześniej się za to zabierzemy, tym lepszą okazję mamy szansę znaleźć. Należy wspomnieć, że fotele w Dreamlinerze posiadają gniazda USB, co nie jest bez znaczenia dla osób, które podróżują z rozmaitymi gadżetami elektronicznymi. Jeżeli nie wyobrażamy sobie podróży bez czytnika ebooków, a nasz właśnie się rozładował, to na pokładzie samolotu bez problemu go doładujemy i będziemy mogli zagłębić się w lekturze ulubionej książki. Warto pamiętać, że lot z Warszawy do Tokio trwa kilkanaście godzin. Oczywiście może on się wydłużyć w zależności od warunków pogodowych oraz od tego, ile czasu spędzimy podczas kołowania na lotnisku. Przebywanie na pokładzie Dreamlinera z pewnością uprzyjemni nam czas spędzony w powietrzu. Szczególnie jeśli zdecydujemy się na lot w klasie biznesowej lub premium, gdzie czeka na nas wiele komfortowych rozwiązań. Niezależnie od tego, gdzie będziemy lecieć, czy do Toronto czy do Chicago, możemy być pewni, że Boeing 787 jest samolotem, w którym będzie podróżowało się wyjątkowo wygodnie.