pexels-photo-46273

Kraków zabytki – gdzie warto się wybrać?

Najwyższy czas, aby zacząć planować najbliższy weekend, ponieważ pogoda ma być piękna i słoneczna. Jeśli nie masz zielonego pojęcia, w które miejsce warto byłoby pojechać to koniecznie musisz przeczytać ten wpis – dowiesz się, jak nie zaplanować naprawdę interesujący weekend. Taki problem zazwyczaj mają osoby z małymi dziećmi, albowiem wiadomo, że maluch po kilku godzinach spacerowania będzie znużony i będzie marzył wyłącznie o tym, aby wrócić do domku. Jeżeli pragniesz uniknąć takiej sytuacji to już teraz musisz przeczytać moją propozycję dla Ciebie.

8717929944_7e985869b6_bNajlepszym rozwiązaniem na wakacje z dzieckiem będą góry lub Morze Bałtyckie. Niestety nie zawsze mamy czas na to, aby skrupulatnie wszystko zaplanować ze sporym wyprzedzeniem. Dlatego powinniśmy znaleźć inną, ciekawą propozycję. Jednym z miejsc, które każdy powinien odwiedzić przynajmniej raz w swoim życiu jest Kraków, czyli stolica Królów Polski. Z racji tego, że na obrzeżach miasta znajduje się duże lotnisko, każdy bez problemu będzie mógł w niecałą godzinę znaleźć się w tym pięknym miejscu. Bilety na połączenie krajowe nie są drogie, więc każdy z nas będzie mógł sobie bez problemu pozwolić na taki zakup. Jeśli dotrzemy do stolicy Małopolski to z całą pewnością od razu się w niej zakochamy. Rynek Główny w Krakowie jest zdaniem wielu osób najpiękniejszym rynkiem nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Dlatego też musisz odwiedzić Stare Miasto i przekonać się o tym na własne oczy. Twoje dzieciaki będą miały na pewno ogromną radochę, albowiem będą mogły nakarmić gołębie, spotkać Lajkonika oraz skosztować doskonałych, krakowskich obwarzanków. Jeśli przed wyjazdem wpiszesz w wyszukiwarkę hasło Kraków zabytki to wyświetli Ci się wiele miejsc, które należałoby odwiedzić. Nie ulega wątpliwości, że najprawdopodobniej w przeciągu 3 dni nie uda Ci się zwiedzić każdego miejsca, dlatego należy pieczołowicie wszystko zaplanować. Najważniejsze jest to, aby zabrać dzieciaki do ogrodu zoologicznego zlokalizowanego na terenie tego pięknego miasta. Krakowskie ZOO co roku przyciąga tłumy turystów, jednak nigdy nie jest tak tłoczno jak w innych ogrodach, albowiem wszystko jest staranie zaplanowane. Będąc w Krakowie nie możesz zapomnieć o tym, aby wybrać się do dzielnicy Kazimierz oraz nad Wisłę. Właśnie tam rodowici mieszkańcy najchętniej spędzają swój czas wolny.

Nie zastanawiaj się więcej czasu, tylko już dzisiaj kup bilet na samolot, bądź pociąg. Możesz mieć pewność, że z takiej wyprawy będą na pewno zadowolone Twoje pociechy, albowiem będą mogły się wyszaleć. Natomiast Ty z mężem będziecie mogli odpocząć i cieszyć się wspólnie spędzanym czasem.