Biuro Podróży we Wrocławiu zapewni nam cudowne przeżycia na wyspach Filipiny. Dzięki temu będziemy posiadać niecodzienne wspomnienia.

przez | 9 lipca 2021
Jeżeli wybieracie się na wakacje Filipiny, musicie liczyć się z tym, że doświadczycie niesamowitą przygodę. Filipiny to roje wysp usytuowanych w Azji Południowo – wschodniej. Od zachodu mamy morze Południowe Chińskie, a na Filipinach morze Zachodnie Filipińskie, oraz od wschodu już tylko przepiękny ocean Spokojny.

Filipiny, plaża

Autor: elaine ross baylon
Źródło: http://www.flickr.com
To zakątek wzruszających przeżyć oraz nieodkrytych miejsc.Rój wysp Filipin to ponad 7200 wulkanicznych wysp, z tego około 2000 tysiące wysp jest wciąż niezamieszkana. W skład wchodzi 11 dużych wysp oraz ponad 7000 tysięcy małych. Duża część kraju to wulkaniczne góry pokryte tropikalnym lasem deszczowym, który stanowi dom dla wiele gatunków zwierząt, ptaków, stworzeń morskich oraz roślin.

Każdy odnajdzie tu coś dla siebie. Jeżeli rozważacie wakacje na Filipinach, to dotarliście w dobre miejsce. Nie ulega kwestii plaże na Filipinach są jedynymi z najcudowniejszych w Azji.

Rajskie plaże z krystalicznymi wodami to konieczne miejsce do zobaczenia na wyspach filipińskich przez każdego urlopowicza. Zdecydowanie nie tylko ten zakątek pobudza zachwyt. Pływanie w wodach na wyspach filipińskich to kolejne przeżycie podwodne budzące zachwyt oraz radość. Przede wszystkim pływanie w przejrzystych wodach to sama przyjemność.

Cudowne rafy koralowe to widok niezapomniany. raf koralowych są też różnobarwne ryby. Można też łodzią przepłynąć podziemną rzekę i spotkać wzruszające ukształtowane przez wodę skały, sople i jaskinie. Można również spotkać nietoperze. Obowiązkowo trzeba również iść na małpi szlak do lasu tropikalnego, obejrzeć cudowne wodospady czy dziewicze plaże. Anielski smak tropikalnych owoców zaprasza do zjedzenia. Jak już będziecie na wyspach koniecznie obejrzyjcie też czekoladową górę i pola ryżowe. Życzliwi Filipińczycy doradzą w każdej sytuacji.